Toyzz Shop Tekira AVM Oyuncak Mağazası Tekirdağ


Toyzz Shop Tekira AVM Oyuncak Mağazası Tekirdağ

Toyzz Shop Tekira AVM Mağazası Tekirdağ

Hakkında:
 Tekira AVM Oyuncak Mağazası Tekirdağ şubesi olarak hizmet veren mağazamız Sunman Oyuncak adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan Sunman Oyuncak, kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Tekira AVM ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

   Toyzz Shop olarak temel amacımız ,sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek , kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerimize uygun fiyata ulaşmasını sağlamaktadır.

  Sattığımız her ürünün kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarımızda çocuk sağlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir ürün satılmamaktadır. Konusunda uzman olan geniş satın alma kadromuz bu konuda titizlikle çalışmaktadır.

Mağaza Adı:
İli: Tekirdağ
İlçesi: Merkez
Telefon:    (282) 263 73 98
Müşteri Hizmetleri: 0 216 499 1 999
Cep:
Fax:   (282) 263 73 99
E-Mail:
Web Site: www.toyzzshop.com
Adres: Köprü Başı Mevki Hükümet Cad. Ay Doğdu Mh. 3.Kat Mağaza No:51-52 / TEKİRDAĞ

Toyzz Shop Tekira AVM Oyuncak Mağazası Tekirdağ ile Benzer Yazılar:

5 Haziran 2011 Saat : 2:12

Toyzz Shop Tekira AVM Oyuncak Mağazası Tekirdağ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

oyuncak mağazaları Son Yazılar FriendFeed

Beğen