Buradasınız: Ana sayfa - İstanbul Oyuncak Mağazaları - Toyzz Shop Cevahir AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Cevahir AVM Oyuncak Mağazası İstanbul


Hakkında:
 Toyzz Shop Cevahir AVM Mağazası İstanbul şubesi olarak hizmet veren mağazamız Sunman adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan Sunman , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

   Toyzz Shop olarak temel amacımız ,sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek , kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerimize uygun fiyata ulaşmasını sağlamaktadır.

  Sattığımız her ürünün kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarımızda çocuk sağlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir ürün satılmamaktadır. Konusunda uzman olan geniş satın alma kadromuz bu konuda titizlikle çalışmaktadır.
Mağaza Adı:Toyzz Shop Cevahir AVM Oyuncak Mağazası İstanbul
İli: İstanbul
İlçesi: Şişli
Telefon:   (212) 380 01 85
Müşteri Hizmetleri: 0 216 499 1 999
Cep:
Fax:  (212) 380 01 86
E-Mail:
Web Site: www.toyzzshop.com
Adres: Meşrutiyet Mh.Büyükdere Cad.No:22 Kat:5 Mağaza No:365 Şişli / İSTANBUL (Avrupa)


Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Toyzz Shop Cevahir AVM Oyuncak Mağazası İstanbul için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 ELİF  yorumladı. 06:38 - 29 / 11 / 2015:

    Toyzz Shop Cevahir AVM Oyuncak Mağazası İstanbul mağazasında satılan ürünler gayet güzel ve ekonomik.Tavsiye ederim


Yorum yapın