Toyzz Shop Ada Center AVM Oyuncak Mağazası Sakarya


Toyzz Shop Ada Center AVM Oyuncak Mağazası Sakarya

AVM Oyuncak Mağazası Sakarya

Hakkında:
 Toyzz Shop Ada Center AVM Samsun şubesi olarak hizmet veren mağazamız Sunman Oyuncak adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan Sunman Oyuncak, kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Toyzz Shop Ada Center AVM  mağazaları ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 mağaza ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.
   Toyzz Shop olarak temel amacımız ,sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek , kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerimize uygun fiyata ulaşmasını sağlamaktadır.

  Sattığımız her ürünün kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarımızda çocuk sağlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir ürün satılmamaktadır. Konusunda uzman olan geniş satın alma kadromuz bu konuda titizlikle çalışmaktadır.

Mağaza Adı:Toyzz Shop Ada Center AVM Oyuncak Mağazası Sakarya
İli: Sakarya
İlçesi: Adapazarı
Telefon:   (264) 242 11 85
Müşteri Hizmetleri: 0 216 499 1 999
Cep:
Fax:  (264) 242 11 86
E-Mail:
Web Site: www.toyzzshop.com
Adres: Yeni Sakarya Cad. No:244 Mağaza No:131 Erenler Adapazarı / SAKARYA

Toyzz Shop Ada Center AVM Oyuncak Mağazası Sakarya ile Benzer Yazılar:

19 Haziran 2011 Saat : 3:30

Toyzz Shop Ada Center AVM Oyuncak Mağazası Sakarya Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

oyuncak mağazaları Son Yazılar FriendFeed