Toyzz Shop Ataköy Plus AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Ataköy Plus AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Plus AVM Mağazası İstanbul

Hakkında:
  şubesi olarak hizmet veren mağazamız adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Ataköy Plus AVM ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 mağaza ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

4 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Toyzz Shop Merkez Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Merkez Oyuncak Mağazası İstanbul

Hakkında:
  Mağazası İstanbul şubesi olarak hizmet veren mağazamız adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Akmerkez  ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

4 Mayıs 2011
Okunma
bosluk
oyuncak mağazaları Son Yazılar FriendFeed