Toyzz Shop Marmara Forum AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Marmara Forum AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

AVM Mağazası İstanbul

Hakkında:
  şubesi olarak hizmet veren mağazamız adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Marmara Forum AVM Oyuncak Mağazası  ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

12 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Toyzz Shop Galleria AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Galleria AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Hakkında:
 Toyzz Shop Galleria AVM İstanbul şubesi olarak hizmet veren mağazamız adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

9 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Toyzz Shop Capacity AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Capacity AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

AVM İstanbul
Hakkında:
  şubesi olarak hizmet veren mağazamız Sunman adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan Sunman , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Capacity AVM ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

7 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Toyzz Shop Ataköy Plus AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Toyzz Shop Ataköy Plus AVM Oyuncak Mağazası İstanbul

Hakkında:
 Toyzz Shop Ataköy Plus Mağazası İstanbul şubesi olarak hizmet veren mağazamız adı ile 1985 yılında Kadıköy’de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan , kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti.

   Ataköy Plus AVM ile başlayan modern oyuncak mağazacılığı anlayışımızı, 9 yıl gibi kısa bir sürede 20 ile taşıdık. Bugün 66 ve 500’ün üzerinde çalışanı ile % 100 yerli sermayeli sektör lideri bir markayız.

4 Mayıs 2011
Okunma
bosluk
oyuncak mağazaları Son Yazılar FriendFeed